Ogłoszenie

CZYTAĆ REGULAMIN CODZIENNIE, MŁODZI RYCERZE!

#1 2010-03-19 01:05:44

agast

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 15
Punktów :   

Taktyka Undeadami

Witajcie w moich mrocznych progach. Co do mojej taktyki, na początku oczywiście jednym Akolitą tworzę Ołtarz Ciemności , Kryptę i 1 Zikkurat. Wszytkie Zikkuraty tworzę blisko Main Hallu, w celach defensywnych, gdy zamienią się w Ghost Towery.
Wybieram na początku z bohaterów Upiornego Władcę( Dread Lorda), bo ma przydatną aurę (Vampiric Aura), która podwyższa regenerację, co znacznie pomaga na początku gry, a  później jest świetnym bonusem w starciach. Na początku tworzę 3-4 ghoule. Wysyłam 2-3 po drewno, a resztę zabieram z bohaterem.


Oddam krew za Nergula!

Offline

 

#2 2011-07-13 17:46:27

mroczny elf

Kadet

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Taktyka Undeadami

moja takty poprostu tworze armie thuli a dopiero jak zrobie armie robie bohatera wtedy wszystkie ghule biore do drzewa no i czekam spokojnie arz zaatakujo mnie lub mojego sojusznika albo muj sojusznik atakuje wroga a i ilosici mojej armi ghuli wynosi jakiesi 60 jednostek         tak wygralem wiele bitew ale nie polecam graci nieumarlymi wole elfy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.talismanhot.pun.pl www.hitplaneta.pun.pl www.kosmetologia2010pwsz.pun.pl www.extramanager.pun.pl www.drogashinobirpg.pun.pl