BADZIAKI WARCRAFT 3 TFT

Klan Warcraft 3 TFT

Ogłoszenie

CZYTAĆ REGULAMIN CODZIENNIE, MŁODZI RYCERZE!

#1 2010-03-18 23:03:42

Maciek669

Budowniczy Wojennego Młynu - Peon

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 8
Punktów :   

moja taktyka jak gram orkami

po pierwsze gra hordą nie należy do najłatwiejszych, nie jest to najłatwiejsza rasa do gry.
wiem bo już trochę gram i jak dotąd przegrałem wszystkie pojedynki.
jedno co mogę powiedzieć że warto robić, to w razie ataku na wioskę szybko chować peony do schronów.


DAS DINGO CZŁEKU

Offline

 

#2 2010-03-19 00:02:17

agast

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: moja taktyka jak gram orkami

Moja taktyka różni się nieco od taktyki wodza Macka669, chociażby dlatego, że preferuje standardy wojenne rasy Undead. Po pierwsze: zawsze staram sie szybko budować bazę. Niestety nie wiem, czemu nie mogę zrobić Wojenny Młyn, nawet jak mam T3 Main Hall.
Zawsze powtarzam: ghoule to podstawa. Wydaje mi się, że jak przed monitorem krzycze " Oddam krew za Nergula", to walczą lepiej. Może kiedyś nagram filmik z tej akcji, to pokaże. Preferuje bohaterów - Licz i Mroczny Władca, a pózniej uderzam od lvl6 Infernusem, którego zwykłem nazywać chitynowy pancerzyk. To tylko część mojej taktyki, może kiedyś zdradzę większą część "siebie" w W3. Aha - i jestem fanem undeadów - widać to po moim avatarze ! A co do hordy (orków), nie gram nimi za dużo, ale trafnym wyborem jest mieć paru szamanów z Healing Totemami.


Oddam krew za Nergula!

Offline

 

#3 2010-03-19 00:50:58

wito91

Humanista

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 16
Punktów :   

Re: moja taktyka jak gram orkami

maciek669 ja bym polemizował co do tych peonów. moim zdanie nie powinno się ich pochopnie chować do bunkrów ja bym radził nimi spierdalać z nadzieją ze nikt ich nie zauważy:D.
Nie grywam orkami tak więc nie będe się wypowiadał na temat taktyki hordy.

Offline

 

#4 2010-03-19 16:14:44

AreoAnti

Peon Badziak

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: moja taktyka jak gram orkami

Osobiście Peonami najbardziej lubię wydobywać złoto z kopalni.

Każdy profesjonalny gracz powie, że taktyka zależy od mapy. Ja jednak na ogół przybieram ofensywno-defensywną. Najważniejsze to żeby jak najszybciej wybudować wojenny młyn. Najlepiej robić to z dala od bazy, żeby Peoni mogli do woli zbierać drewno. Gdy już mamy dużo drewna i złota, bierzemy się za tworzenie jednostek. Moim ulubionym bohaterem jest troll, ponieważ tylko nim kiedykolwiek grałem. Ma on bardzo użyteczną umiejętność - leczenie. Nie używam maszyn oblężniczych ani postaci magicznych. Orkowie to przede wszystkim brutalna siła.

Offline

 

#5 2010-03-20 01:01:58

Maciek669

Budowniczy Wojennego Młynu - Peon

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: moja taktyka jak gram orkami

moja taktyka ewoluowała, teraz zwracam większą uwagę na strategiczne rozmieszczenie fortyfikacji


DAS DINGO CZŁEKU

Offline

 

#6 2010-03-20 01:27:47

AreoAnti

Peon Badziak

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: moja taktyka jak gram orkami

Zapomniałem jeszcze dodać, że jedną z najważniejszych czynności, jakie należy wykonać by zwiększyć swoje szanse na wygraną jest prawidłowe wyznaczenie punktu zbornego dla jednostek (np. Peonów)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantazja.pun.pl www.gryy.pun.pl www.wydarzeniakolobrzeg.pun.pl www.newgeneration.pun.pl www.vsbednarski.pun.pl